facebook

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
pixelPromocje
Blacha trapezowa T18 w kolorze RAL na wymiar, od ręki
Blacha trapezowa T18 w kolorze RAL na wymiar, od ręki
18,00 zł 16,60 zł 14,63 zł 13,50 zł
m2
Nasze inne marki:

Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507 015 414

Mariusz Majchrowski 📞 506 424 505

Konstrukcja Stalowa Dachowa 12,0m

Konstrukcja Stalowa Dachowa 12,0m
  • nowość
Cena: 60,00 zł 60.00
Cena netto: 60,00 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Kompletna konstrukcja stalowa na dach obiektu 12m.

Z jakich elementów składa się nasza konstrukcja?

Konstrukcja składa się z dźwigara dachowego wykonanego z kształtowników stalowych ocynkowanych. Konstrukcję łączy się do wieńca żelbetowego za pomocą specjalnego elementu mocującego, który dostarczamy w komplecie. Montaż do wieńca odbywa się przez kotwy chemiczne. W kalenicy dźwigary łączy się specjalnie zaprojektowanym węzłem montażowym kalenicowym. Dźwigary konstrukcji głównej są umieszczone w rozstawach co 2m. Pomiędzy dźwigarami montujemy płatwie dachowe - stalowe ocynkowane. W naszym systemie płatwie są elementami prefabrykowanymi uzbrojone w elementy montażowe pozwalające w prosty sposób połączyć się z dźwigarami - na środniku których znajdują się otwory montażowe do połączenia z płatwiami. Rozstaw płatwi na szerokości połaci dachowej to 1,5m. To pozwala na montaż pokrycia dachowego z płyty warstwowej. Istnieje także możliwość przygotowania podparć pod blachę trapezową T18 lub T35. W celu ograniczenia rozporu konstrukcji zastosowaliśmy ściąg stalowy z pręta. Konstrukcja dachowa zaprojektowana jest ze spadkiem 30%.

Indywidualna wycena konstrukcji dachu

Montaż konstrukcji stalowej dachowej?

Montaż konstrukcji dachowej jest bardzo intuicyjny i nadaje się do samodzielnego montażu. Przy pomocy naszej instrukcji montażu, czas potrzebny do kompletnej instalacji to zaledwie kilka godzin. Konstrukcja została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi normami projektowymi przy uwzględnieniu wszystkich obciążeń atmosferycznych śniegu i wiatru.

Dla jakich budynków dostosowana jest nasza konstrukcja?

Nasza konstrukcja idealnie nadaje się dla budynków nowych jak i renowacji starych dachów. Jedyny niezbędny element to wieniec żelbetowy do którego montujemy się kotwami chemicznymi. Konstrukcja ma układ modułowy, rygle mocowane są co 2m - przy wykorzystaniu typowej konstrukcji możemy przygotować konstrukcję o wymiarach 12m x nx2m. 

Jakie może być pokrycie dachu dla typowych konstrukcji dachowych?

Nasz konstrukcja zaprojektowana jest na zastosowanie płyty warstwowej z rdzeniem PIR. Istnieje także możliwość instalacji blachy trapezowej T35 lub T18. Możemy przygotować dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową na kompletny dach: konstrukcja, blacha dachowa lub płyta warstwowa, rynny, wszystkie obróbki i mocowania.

 

dostawa na terenie całej Polski

pixelNowości
Konstrukcja Stalowa Dachowa 6,0m
Konstrukcja Stalowa Dachowa 6,0m
54,00 zł 54,00 zł
m2
Konstrukcja Stalowa Dachowa 12,0m
Konstrukcja Stalowa Dachowa 12,0m
60,00 zł 60,00 zł
m2
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl