facebook

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Nasze inne marki:

Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507 015 414

Mariusz Majchrowski 📞 506 424 505

Konstrukcja Stalowa Dachowa 6,0m

Cena: 54,00 zł 54.00
Cena netto: 54,00 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.9625 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Kompletna konstrukcja stalowa na dach obiektu 6m.

Z jakich elementów składa się nasza konstrukcja?

Konstrukcja składa się z dźwigara dachowego wykonanego z kształtowników stalowych ocynkowanych. Konstrukcję łączy się do wieńca żelbetowego za pomocą specjalnego elementu mocującego, który dostarczamy w komplecie. Montaż do wieńca odbywa się przez kotwy chemiczne. Belki konstrukcji głównej są umieszczone w rozstawach co 2m. Pomiędzy dźwigarami montujemy płatwie dachowe - stalowe ocynkowane. W naszym systemie płatwie są elementami prefabrykowanymi uzbrojone w elementy montażowe pozwalające w prosty sposób połączyć się z dźwigarami - na środniku których znajdują się otwory montażowe do połączenia z płatwiami. Rozstaw płatwi na szerokości połaci dachowej to 1,5m. To pozwala na montaż pokrycia dachowego z płyty warstwowej. Istnieje także możliwość przygotowania podparć pod blachę trapezową T18 lub T35. W celu ograniczenia rozporu konstrukcji zastosowaliśmy ściąg stalowy z pręta. Konstrukcja dachowa zaprojektowana jest ze spadkiem 30%.

indywidualna wycena

Montaż konstrukcji stalowej dachowej?

Montaż konstrukcji dachowej jest bardzo intuicyjny i nadaje się do samodzielnego montażu. Przy pomocy naszej instrukcji montażu, czas potrzebny do kompletnej instalacji to zaledwie kilka godzin. Konstrukcja została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi normami projektowymi przy uwzględnieniu wszystkich obciążeń atmosferycznych śniegu i wiatru.

Dla jakich budynków dostosowana jest nasza konstrukcja?

Nasza konstrukcja idealnie nadaje się dla budynków nowych jak i renowacji starych dachów. Jedyny niezbędny element to wieniec żelbetowy do którego montujemy się kotwami chemicznymi. Konstrukcja ma układ modułowy, rygle mocowane są co 2m - przy wykorzystaniu typowej konstrukcji możemy przygotować konstrukcję o wymiarach 6m x nx2m. 

Jakie może być pokrycie dachu dla typowych konstrukcji dachowych?

Nasz konstrukcja zaprojektowana jest na zastosowanie płyty warstwowej z rdzeniem PIR. Istnieje także możliwość instalacji blachy trapezowej T35 lub T18. Możemy przygotować dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową na kompletny dach: konstrukcja, blacha dachowa lub płyta warstwowa, rynny, wszystkie obróbki i mocowania.

 

dostawa na terenie całej Polski

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl