Czym pokryć dach w gospodarstwie rolnym?

Zabudowania w gospodarstwie rolnym wymagają szczególnych rozwiązań. W wielu z nich trzymane są zwierzęta, drogi sprzęt lub płody rolne. Dlatego też muszą mieć one szczelny dach, który ochroni dobytek przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Z drugiej strony zabudowania gospodarskie to nie dom mieszkalny, w który inwestuje się ogromne pieniądze. Rolnicy szukają więc rozwiązania, które byłoby zarówno solidne, trwałe, jak i ekonomiczne. Produktem spełniającym ich wymagania są bezsprzecznie płyty włókno-cementowe.

Eko fala

Na pierwszy rzut oka falista płyta włókno-cementowa nie różni się niczym od innych płyt. Może nieco przypominać popularny kiedyś azbestowy eternit. Płyta nadaje estetyczny wygląd dachowi, ma stosunkowo niską cenę. Skąd nazwa Ekofala? Płyty wytwarzane są z naturalnych surowców i w sposób najbardziej ekologiczny dla środowiska. Są idealnym zamiennikiem starych, szkodliwych, azbestowych dachów. Płyty włókno-cementowe są odporne na związki kwasowo-zasadowe oraz na szkodniki, pleśń i grzyby. Są niepalne, a do tego cechuje je niska kondensacja i dobra regulacja wilgotności. Mają doskonałą izolację akustyczną i termiczną, a do tego wszystkiego – są niezwykle łatwe w montażu.

Gdzie sprawdzi się Ekofala?

Płyta falista włókno-cementowa jest stworzona z myślą o budownictwie rolnym – inwentarskim i gospodarczym. Idealnie sprawdzi się jako pokrycie dachu obór, chlewni, kurników, stajni, różnego rodzaju ferm. Bezpiecznie można pod nią przechowywać płody rolne. Ekofala jednak podbiła nie tylko serca rolników. Ze względu na swoją wysoką jakość i trwałość świetnie też sprawdza się w przemyśle i jako pokrycie budynków gospodarczych. Jest dobrym pokryciem magazynów, hal przemysłowych i montażowych. Dzięki konkurencyjnej cenie wiele osób chętnie wybiera ją do wykańczania wiat, garaży czy komórek gospodarczych. Dzięki temu, że dostępna jest w wielu kolorach i rozmiarach, można wkomponować ją dosłownie wszędzie.

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl