facebook

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Nasze inne marki:

Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507 015 414

Mariusz Majchrowski 📞 506 424 505

PAWILONY HANDLOWE Z PŁYTY WARSTWOWEJ

Dynamiczny rozwój sektora handlu i usług przekłada się na coraz większe zainteresowanie budową nowoczesnych obiektów handlowych. Ogromną rolę odgrywa szybkość oraz niskie koszty realizacji inwestycji. Odpowiedzią na potrzeby wielu grup inwestorów są pawilony handlowe z płyty warstwowej. Teraz mogą je Państwo wykonać również u nas.

Projektujemy i montujemy pawilony handlowe, usługowe oraz gastronomiczne o różnej kubaturze i formach architektonicznych. Dzięki wykorzystaniu płyt warstwowych cechujących się dobrymi właściwościami izolacyjnymi budowane obiekty posiadają niski współczynnik przenikalności ciepła. Przekłada się to na mniejsze koszty użytkowania lokalu, co w konsekwencji stanowi dość istotną korzyść ekonomiczną.

Bazujemy na konstrukcjach hal stalowych – lekkich, o doskonałej sztywności, z możliwością szybkiego demontowania poszczególnych elementów i całych ścian. Mamy zatem do czynienia z pawilonami przenośnymi, które w zależności od sytuacji mogą zmieniać swoje położenie i przeznaczenie. Teraz mogą przekonać się o tym Państwo sami. Zachęcamy do zapoznania ze szczegółami oferty.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

dostawa na terenie całej Polski

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl