facebook

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Nasze inne marki:

Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507 015 414

Mariusz Majchrowski 📞 506 424 505

HALE STALOWE LEGO

Firma Alfapanel oferuje wykonanie projektu hali stalowej z wykorzystaniem profili giętych na zimno. Konstrukcje stalowe hal sprawdzają się zarówno jako hale przemysłowe przeznaczone do działalności gospodarczej, jak również w charakterze hal magazynowych.

Hale stalowe LEGO są wykonywane według aktualnie obowiązujących norm europejskich, z wykorzystaniem takich udogodnień jak wciągniki czy małe suwnice. Optymalną nośność cienkościennych profili gwarantują powłoki antykorozyjne będące efektem ocynkowania ogniowego. Dzięki temu konstrukcja hali cechuje się wytrzymałością przez długie lata.

TANIE HALE DO WIELU ZASTOSOWAŃ

Zapewniamy tanie hale do wielu zastosowań. Projekty hal stalowych są dostosowane do wdrażania rozwiązań powszechnie obowiązujących w budownictwie. Hala z płyty warstwowej może być wykonana m.in. w oparciu o lekkie płyty warstwowe poliuretanowe, styropianowe oraz płyty z wełny mineralnej. W konstrukcjach stalowych hal produkcyjnych świetnie sprawdzają się również obudowy z kaset systemowych elewacyjnych lub blach. Budowa hali przebiega w ścisłym porozumieniu z Klientem.

Zachęcamy do skorzystania z oferty. Poza halami stalowymi realizujemy też projekty pokrewne, w tym kontenery budowlane i namioty magazynowe.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

dostawa na terenie całej Polski

pixelNowości
Płyta warstwowa dachowa poliuretanowa G5 gr. 140mm
Płyta warstwowa dachowa poliuretanowa G5 gr. 140mm
91,30 zł 91,30 zł
m2
Płyta warstwowa dachowa FIBERGLASS gr. 140mm
Płyta warstwowa dachowa FIBERGLASS gr. 140mm
89,80 zł 89,80 zł
m2
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl