Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Hala Stalowa z płyty warstwowej poliuretanowej z pianki PIR 180 m2

Cena: 230 660,00 zł 230660.00
Cena netto: 187 528,46 zł
ilość szt.
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.80427 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

ALFAPANEL - producent hal stalowych ALFA.

Jesteśmy producentem hal stalowych Alfa. Mamy własne biuro projektowe, każdy projekt traktujemy indywidualnie. Możecie Państwo skorzystać także z gotowej bazy naszych projektów - jest ich ponad 100. W naszej bazie znajdują się hale różnej wielkości od małych do dużych, zrealizowanych dla różnych branż i zlokalizowanych w różnych strefach obciążenia śniegiem. Jako producent hal stalowych możemy sprostać wszystkim wymaganiom klienta.

Konstrukcja Hali stalowej.

Konstrukcję hali stalowej w systemie ALFA stanowią ramy stalowe z kształtowników zimnogiętych, o rozstawie co 5m. Płatwie - elementy wsporcze pod obudowę dachu z płyt warstwowych stanowią kształtowniki ocynkowane typu C. Cała konstrukcja hali jest skręcana i dostarczana na budowę w gotowych półfabrykatach. Tak przygotowana konstrukcja na wytwórni, bardzo skraca czas potrzebny na budowę hali. Czas montażu hali 180m2 trwa 6 dni roboczych.

Hala stalowa cena.

Cena hali stalowej zależna jest od wielu czynników. Ważnym parametrem hali, który zwiększa jej cenę  jest szerokość. Im szersza hala, tym jej cena przy tej samej powierzchni jest większa. Ważnym elementem wpływającym na cenę hali jest także jej lokalizacja. Polska podzielona jest na strefy obciążenia śniegiem. Inna będzie cena tej samej hali na Mazurach, a inna we Wrocławiu. Bardzo ważnym elementem wpływającym na cenę hali będzie miała obudowa, najtańsze są hale zimne - z blachy trapezowej, droższe wykonane z płyty warstwowej z rdzeniem PIR - duże znaczenie ma także grubość samego izolatora Pianki PIR. Możecie Państwo otrzymać indywidualną wycenę hali, zachęcamy do wypełnienia formularza, a w ciągu 10 minut otrzymacie Państwo indywidualną ofertę. Nasi konsultanci pracują 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00.

 

 

Hala stalowa z płyty warstwowej.

Produkujemy hale, w których obudowa wykonana jest z płyt warstwowych z rdzeniem izolacyjnym ze sztywnej pianki poliuretanowej PIR. Jest to zdecydowanie najlepszy izolator powszechnie stosowany w budownictwie, o parametrach izolacji termicznej dużo lepszej od styropianu, czy wełny mineralnej. Nasz handlowiec dobierze dla Państwa odpowiednią grubość płyt warstwowych, dostosowaną do rodzaju wykonywanej przez Państwa działalności gospodarczej. W typowej systemowej hali Alfa skalkulowaliśmy płytę dachową 50mm i ścienną 80mm. 

Bramy, Drzwi, Świetliki w halach stalowych ALFA

W cenie hali zawarte są także, drzwi, bramy i świetliki dachowe. W zależności od Państwa potrzeb nasz konsultant może Państwu doradzić jakie wymiary i ich ilość powinna znajdować się w Państwa hali. 

 

Jako producent hal stalowych jesteśmy bardzo elastyczni. potrafimy sprostać większości wymaganiom klienta i w sprawny sposób przeprowadzić dla Państwa cały proces inwestycyjny. Od projektu, przez dostawę do montażu.

w przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu

Mariusz Majchrowski

+48506424505

mariusz.majchrowski@alfapanel.pl

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl