Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

WIATY STALOWE

Wiata stalowa to doskonała propozycja dla osób, które chcą zabezpieczyć swój pojazd przed oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, lecz nie mają możliwości budowy tradycyjnego garażu samochodowego. Dobra wiata skutecznie chroni auto przed oddziaływaniem czynników pogodowych oraz promieni UV. Może też służyć jako przestrzeń magazynowa do przechowywania różnego typu sprzętów ogrodowych, rowerów, wózków.

Dlaczego warto zainwestować w wiaty stalowe?

Wiata stalowa, jak zostało wcześniej wspomniane, jest często koniecznością. Rozwiązanie to pozwala zapewnić odpowiednią ochronę pojazdu posiadaczom nawet wyjątkowo małych posesji. Nic jednak nie stroi na przeszkodzenie, aby skorzystały z niego także osoby dysponujące znacznie większym terenem. Wiata może zostać bowiem zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić zadaszenie nie jednego, ale kilku samochodów. Ponadto jej postawienie jest znacznie tańsze niż garażu i zajmuje znacznie mniej czasu. Dlatego, jeśli zależy wam na odpornej na uszkodzenia i trwałej osłonie dla swojego auta, to warto wybrać wiatę stalową. Szczególnie że obecnie produkowane modele odznaczają się wyjątkową estetyką.

Wiaty stalowe dostosowane do indywidualnych potrzeb

Wiaty stalowe dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dbamy o to, aby ich kształt, gabaryty i estetyka były zgodne z jego preferencjami. Z tego względu przy opracowywaniu projektu, kierujemy się wskazaniami klienta. W efekcie wykonane przez nas wiaty zapewniają wygodne użytkowanie oraz doskonale komponują się wizualnie z estetyką domu, oraz aranżacją posesji. Niezależnie od wybranej formy i wykończenia, klient może mieć pewność, że przygotowane przez nas wiaty nawet po upływie wielu lata zachowają w niemal niezmienionym stanie swój wygląd i walory użytkowe. Wpływ na ich wysoką trwałość oraz dobre własności techniczne mają materiały użyte do ich produkcji. Nasze konstrukcje bazują na stalowych profilach cienkościennych oraz zadaszeniu wykonanym z płyt warstwowych.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia warunków zlecenia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl