facebook

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Nasze inne marki:
polecane produkty O firmie

Projektowanie konstrukcji stalowych

Firma Alfapanel działa na rynku budowlanym od ponad 20 lat. Od momentu powstanie nieustannie poszerzaliśmy naszą ofertę tak, aby zawsze odpowiadała aktualnym potrzebom klientów. W efekcie mogą dziś oni skorzystać z naszej kompleksowych usług, obejmujących projektowanie, budowę i montaż konstrukcji stalowych różnego typu. Doskonała znajomość technologii stosowanych w tym zakresie pozwala nam gwarantować najwyższą jakość realizacji. Co więcej, dzięki dobraniu materiałów odznaczających się bardzo dobrymi własnościami technicznymi, jesteśmy w stanie stworzyć lekką obudowę konstrukcji wykonaną z płyt warstwowych oraz blach trapezowych, czy płyt izolacyjnych.

 Materiały na obudowy różnych obiektów

Nasza oferta nie ogranicza się do oferowania usług w zakresie projektowania, wykonawstwa i serwisu obiektów takich hale stalowe, garaże, wiaty. Klientom zapewniamy rozbudowany zestaw materiałów do tworzenia obudów – od różnego rodzaju płyt, przez blachy, po świetliki na dachy i ściany. W naszym asortymencie znajduje się także pełny zestaw akcesoriów montażowych, dzięki któremu można samodzielnie w prosty i szybki sposób przeprowadzić prace związane z zamocowaniem płyt. Oprócz tego dostarczamy klientom także panele bramowe w różnych wymiarach, kolorystyce i wykończeniach. Dzięki nim można stworzyć trwałą i elegancką bramę.

Doświadczenie i specjalistyczne umiejętności

 Za naszymi działaniami stoi wieloletnie doświadczenie oraz fachowe umiejętności wyspecjalizowanej kadry projektantów i ekip budowlanych. W połączeniu z możliwością dostarczania wysokiej jakości materiałów elewacyjno-izolacyjnych daje to doskonałe efekty. Montaż płyt warstwowych odbywa się z dbałością o każdy detal, a realizowane obiekty charakteryzują się korzystną ceną, nowoczesnością oraz trwałością.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami oraz do skorzystania z oferty. Więcej informacji uzyskają Państwo, kontaktując się z naszą firmą. 

pixelNowości
Hala Stalowa z płyty warstwowej poliuretanowej z pianki PIR 180 m2
Hala Stalowa z płyty warstwowej poliuretanowej z pianki PIR 180 m2
149 000,00 zł 121 138,21 zł
szt.
Hala Stalowa obudowa płyta obornicka 150m2
Hala Stalowa obudowa płyta obornicka 150m2
131 500,00 zł 106 910,57 zł
szt.
Hala stalowa ciepła - obudowa płyta warstwowa 120m2
Hala stalowa ciepła - obudowa płyta warstwowa 120m2
122 385,00 zł 99 500,00 zł
szt.
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl