polecane produkty O firmie

Projektowanie konstrukcji stalowych

Firma Alfapanel działa na rynku budowlanym od ponad 20 lat. Od momentu powstanie nieustannie poszerzaliśmy naszą ofertę tak, aby zawsze odpowiadała aktualnym potrzebom klientów. W efekcie mogą dziś oni skorzystać z naszej kompleksowych usług, obejmujących projektowanie, budowę i montaż konstrukcji stalowych różnego typu. Doskonała znajomość technologii stosowanych w tym zakresie pozwala nam gwarantować najwyższą jakość realizacji. Co więcej, dzięki dobraniu materiałów odznaczających się bardzo dobrymi własnościami technicznymi, jesteśmy w stanie stworzyć lekką obudowę konstrukcji wykonaną z płyt warstwowych oraz blach trapezowych, czy płyt izolacyjnych.

 Materiały na obudowy różnych obiektów

Nasza oferta nie ogranicza się do oferowania usług w zakresie projektowania, wykonawstwa i serwisu obiektów takich hale stalowe, garaże, wiaty. Klientom zapewniamy rozbudowany zestaw materiałów do tworzenia obudów – od różnego rodzaju płyt, przez blachy, po świetliki na dachy i ściany. W naszym asortymencie znajduje się także pełny zestaw akcesoriów montażowych, dzięki któremu można samodzielnie w prosty i szybki sposób przeprowadzić prace związane z zamocowaniem płyt. Oprócz tego dostarczamy klientom także panele bramowe w różnych wymiarach, kolorystyce i wykończeniach. Dzięki nim można stworzyć trwałą i elegancką bramę.

Doświadczenie i specjalistyczne umiejętności

 Za naszymi działaniami stoi wieloletnie doświadczenie oraz fachowe umiejętności wyspecjalizowanej kadry projektantów i ekip budowlanych. W połączeniu z możliwością dostarczania wysokiej jakości materiałów elewacyjno-izolacyjnych daje to doskonałe efekty. Montaż płyt warstwowych odbywa się z dbałością o każdy detal, a realizowane obiekty charakteryzują się korzystną ceną, nowoczesnością oraz trwałością.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami oraz do skorzystania z oferty. Więcej informacji uzyskają Państwo, kontaktując się z naszą firmą. 

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl