Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

GARAŻE Z PŁYTY WARSTWOWEJ

Panujące w Polsce warunki klimatyczne, wymuszają na właścicielach aut, poszukiwanie rozwiązań, które pozwolą im uchronić pojazdy przed niszczącym działaniem niskich i wysokich temperatur, deszczu oraz śniegu. Dużą popularnością cieszą się szczególnie garaże – obiekty te umożliwiają nie tylko osłonięcie samochodu przed opadami, ale także zabezpieczenie karoserii oraz wnętrza przed mrozem lub skwarem. Aby spełniały dobrze te funkcje, muszą być one odpowiednio wykonane. Jednak oprócz wyboru materiałów należy wziąć także pod uwagę koszty realizacji oraz ilość dostępnego na działce miejsca. Właśnie z tych względów obok murowanych i blaszanych wersji, klienci coraz częściej decydują się na garaże z płyty warstwowej.

Dlaczego warto wybrać garaż z płyty warstwowej?

Garaże z płyty warstwowej to niezwykle praktyczne oraz ekonomiczne rozwiązanie. Ich postawienie jest znacznie tańsze niż tych murowanych. Posiadają one również znacznie więcej zalet niż standardowe blaszaki. Przede wszystkim, dzięki zastosowanym materiałom doskonale chronią samochody przed warunkami atmosferycznymi. Płyty warstwowe wykazują bowiem niski stopień przenikania ciepła, co zapewnia garażom odpowiedni poziom termoizolacji. Co więcej, obiekty wykonane z tych materiałów, wyróżniają się niską wagą, dzięki czemu łatwo można dokonać ich relokacji.

Jedno i wielostanowiskowe garaże z płyt warstwowych

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować zarówno jedno, jak i wielostanowiskowe garaże z płyt warstwowych. Nasze konstrukcje projektujemy w systemie modułowym, co znacznie skraca czas ich wykonania. Taka konstrukcja nie tylko ułatwia montaż, ale pozwala także na szybki demontaż. Czyni ona także obiekt mobilnym – jego przenoszenie w inne miejsce odbywa się bez problemowo i zajmuje niewiele czasu. W efekcie nasze garaże możemy dostosować do wielkości działki, w przypadku zaś kiedy ich postawienie okazałoby się niemożliwe, proponujemy atrakcyjną alternatywę w postaci wiat stalowych. Ściany garażu obudowujemy płytami prefabrykowanymi z dostaw własnych, co w znaczący sposób przyspiesza proces budowy.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl