Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Blacha Trapezowa T-18 ocynk lub powlekana 2 gatunek pod wymiar

Cena: 15,00 zł 15.00
Cena netto: 12,20 zł
ilość mb
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.82548 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Blacha trapezowa T18 2 gatunku z blach z końcówek kręgów produkcyjnych.

Jest to blacha produkowana z kręgów z końcówek serii produkcyjnych. Każda blacha trapezowa produkowana jest pod wymiar określony przez klienta. Materiał jest produkowany przez nas w 3 zakładach produkcyjnych na terenie Polski. Blachy trapezowe z końcówek serii nie mają wad lub wady te są mało widoczne. Są to blachy ocynkowane obustronnie i powlekane od strony zewnętrznej warstwą poliestru o grubości 25 mikronów. Cena blachy trapezowej jest bardzo konkurencyjna w stosunku do produktów pierwszego gatunku, a ich jakość jest bardzo podobna. W jednej partii możemy wyprodukować od 100 do 400m2 w jednym kolorze pod wymiar.

Skorzystaj z naszego formularza, nasz konsultant wyceni Państwu blachę w promocyjnej cenie w 10 minut i prześle wycenę SMSem.  Nasi konsultanci pracują 7 dni w tygodniu od 6:00 do 24:00. Wypełnij formularz poniżej.

 

 

Blacha trapezowa na dach

Dzięki przeprofilowaniu blachy płaskiej na trapez T18 uzyskujemy dużą sztywność blachy i możemy ograniczyć ilość łat na dachu. Ocynk i powlekanie blachy nadaje jej podwyższoną odporność korozyjną i pozwala jej do zastosowania w agresywności środowiska do C3. Jest to idealny materiał na pokrycia dachów.

 

Blacha trapezowa cena

Oferowana przez nas cena jest bardzo atrakcyjna. Dokładając do tego, że każda produkowana przez nas blacha falista ma wymiar określony przez klienta, cena staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Nie ma potrzeby łączenia arkuszy blach na długości połaci, nie tracimy na łączeniach, a jednocześnie mamy szczelniejsze pokrycie. Posiadamy w naszej ofercie materiały uzupełniające do kompletnego montażu pokrycia - wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferujemy także transport naszych produktów na terenie całego kraju w bardzo atrakcyjnych cenach. Przewiezienie 50m2 czy 600m2 nie stanowi problemu. Każdy klient jest dla nas ważny.

Specyfikacja na kompletny dach z blachy trapezowej.

Możemy przygotować dla Państwa zestawienie blach trapezowych i elementów uzupełniających potrzebnych do kompletnego montażu blachy trapezowej. Prześlemy zestawienie e-mailem 30 minut po uzupełnieniu formularza poniżej. Proszę wcisnąć przycisk CENNIK.

 

Specyfikacja blachy trapezowej

 

NEGOCJACJE CENOWE:    

Danuta Walkowiak +48508871439

Mariusz Majchrowski +48506424505

Krzysztof Iwański +48507015414

 
 
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl