facebook

Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507 015 414

Mariusz Majchrowski 📞 506 424 505

Blachy trapezowe / Blacha Trapezowa T-18 II gatunek

Cena: 15,50 zł 15.50
Cena netto: 12,60 zł
ilość mb
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.79961 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Blacha trapezowa T18 2 gatunku z końcówek kręgów produkcyjnych

Blacha trapezowa T18 w 2 gatunku, wykonana z końcówek  produkcyjnych. Całkowita szerokość blachy wynosi od 950mm do 1100mm. Produkujemy blachę na wymiar określony prze klienta. Jest to blacha stalowa ocynkowana i powlekana poliestrem w kolorach RAL 9010 (biały), 9002 (ciemniejszy biały), 9006 (srebrny), 7016 (grafitowy-antracyt), 8014 (brązowy), 3009 (czerwony ). W jednym kolorze i odcieniu możemy wyprodukować od 100 do 200m2. 

Co to jest blacha trapezowa z końcówek kręgów produkcyjnych?

Końcówki produkcyjne to niewykorzystany materiał (jego końcówka), która powstaje po produkcji dużej serii produkcyjnej blachy trapezowej lub płyty warstwowej. Blacha najczęściej nie ma widocznych uszkodzeń i zadrapań. Ma właściwości blachy pierwszego gatunku. Blacha ma grubość z zakresu 0,4 do 0,55mm i jest pełnowartościowa w specyfikacji ocynku i powłoki poliestrowej.

Możecie Państwo po kliknięciu banera poniżej pozyskać promocyjną cenę na naszą blachę trapezową wraz z akcesoriami. Nasz konsultant po wypełnieniu przez Państwa ankiety dotyczącej wymiaru dachu prześle kompleksową ofertę na blachę, obróbki blacharskie i śruby. Otrzymacie Państwo ofertę po 15 minutach. Pracujemy 7 dni w tygodniu od 6:00 do 24:00.

Jak sprzedajemy blachę trapezową 2 gatunku z końcówek kręgów?

Na naszym magazynie mamy obecnie 24 tony materiału (5000m2 blachy trapezowej) , który można wykorzystać do produkcji blachy trapezowej 2 gatunku. Wszystkich klientów zapraszamy do odwiedzenia naszej hurtowni. Klient sam wybiera materiał, z którego my na poczekaniu wyprodukujemy blachę trapezową 2 gatunku - pod wymiar. Wydajność naszej lini produkcyjnej to 500mb/minutę. Czas wyprodukowania małego zamówienia to najczęściej 30 minut

Blacha trapezowa 2 gatunku na magazynie.

Mamy także na magazynie gotowy materiał 2 gatunku, który został wyprofilowany na wymiary 2m, 3m, 6m. Jest to blacha trapezowa dostępna od ręki. 

Transport blachy trapezowej, jak to zrobić?

Posiadamy własny transport i możemy zająć się organizacją dla Państwa wysyłki na terenie Całego Kraju. Łączymy zamówienia kilku klientów w jeden transport, dzięki czemu optymalizujemy jego koszt. 

Dlaczego warto kupić blachę trapezową w ALFAPANEL

  • Nasze ceny zawsze podajemy za m2, nie manipulujemy klienta podając cenę za 1mb blachy p szerokości 600mm. Klient ma zawsze pewność, że kupuje u nas m2 blachy i zawsze w prosty sposób może sobie skalkulować koszt kompletnego dachu.
  • Klient nie musi u nas kupować obróbek blacharskich, rynien, uszczelek, świetlików - aby otrzymać niską cenę za blachę. Cena produktu podana w sklepie jest ostateczna.
  • Sami jesteśmy producentem obróbek blacharskich i sami formatujemy blachę w arkusze. Mamy katalog typowych obróbek blacharskich do blachy trapezowej i płyty warstwowej, ale także możemy wygiąć obróbkę zgodnie ze szkicem dostarczonym przez klienta.
  • Mamy duże doświadczenie na rynku, produkujemy elementy lekkiej odbudowy już od 10 lat. Jesteśmy realną firmą i zawsze możesz nas odwiedzić, wyprodukujemy dla Państwa blachę na poczekaniu.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym Handlowcem celem umówienia się na spotkanie lub negocjację ceny.

Krzysztof Iwański - 507 015 414

 
 
 
 

dostawa na terenie całej Polski

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
PROMOCJE
Sklep internetowy Shoper.pl