Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Konstrukcja Stalowa Dachowa 6,0m, z pokryciem z blacha trapezowa lub płyta warstwowa

Cena: 54,00 zł 54.00
Cena netto: 54,00 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.91219 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Kompletna konstrukcja stalowa na dach obiektu 6m.

Z jakich elementów składa się nasza konstrukcja?

Konstrukcja składa się z dźwigara dachowego wykonanego z kształtowników stalowych ocynkowanych. Konstrukcję łączy się do wieńca żelbetowego za pomocą specjalnego elementu mocującego, który dostarczamy w komplecie. Montaż do wieńca odbywa się przez kotwy chemiczne. Belki konstrukcji głównej są umieszczone w rozstawach co 2m. Pomiędzy dźwigarami montujemy płatwie dachowe - stalowe ocynkowane. W naszym systemie płatwie są elementami prefabrykowanymi uzbrojone w elementy montażowe pozwalające w prosty sposób połączyć się z dźwigarami - na środniku których znajdują się otwory montażowe do połączenia z płatwiami. Rozstaw płatwi na szerokości połaci dachowej to 1,5m. To pozwala na montaż pokrycia dachowego z płyty warstwowej. Istnieje także możliwość przygotowania podparć pod blachę trapezową T18 lub T35. W celu ograniczenia rozporu konstrukcji zastosowaliśmy ściąg stalowy z pręta. Konstrukcja dachowa zaprojektowana jest ze spadkiem 30%.

Możecie Państwo dokonać indywidualnej wyceny konstrukcji dachu i pokrycia. Wystarczy kliknąć baner poniżej i podać specyfikację dachu. Kompleksową wycenę wyślemy Państwu w ciągu 10 minut.

indywidualna wycena

Montaż konstrukcji stalowej dachowej?

Montaż konstrukcji dachowej jest bardzo intuicyjny i nadaje się do samodzielnego montażu. Przy pomocy naszej instrukcji montażu, czas potrzebny do kompletnej instalacji to zaledwie kilka godzin. Konstrukcja została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi normami projektowymi przy uwzględnieniu wszystkich obciążeń atmosferycznych śniegu i wiatru.

Dla jakich budynków dostosowana jest nasza konstrukcja?

Nasza konstrukcja idealnie nadaje się dla budynków nowych jak i renowacji starych dachów. Jedyny niezbędny element to wieniec żelbetowy do którego montujemy się kotwami chemicznymi. Konstrukcja ma układ modułowy, rygle mocowane są co 2m - przy wykorzystaniu typowej konstrukcji możemy przygotować konstrukcję o wymiarach 6m x nx2m. 

Jakie może być pokrycie dachu dla typowych konstrukcji dachowych?

Nasz konstrukcja zaprojektowana jest na zastosowanie płyty warstwowej z rdzeniem PIR. Istnieje także możliwość instalacji blachy trapezowej T35 lub T18. Możemy przygotować dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową na kompletny dach: konstrukcja, blacha dachowa lub płyta warstwowa, rynny, wszystkie obróbki i mocowania. Jesteśmy producentem blachy trapezowej i płyty warstwowej, dobierzemy odpowiednie pokrycie dopasowane do funkcji jaką ma spełniać budynek. Nasi specjaliści pracują 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00, możecie Państwo w ciągu 10 minut otrzymać kompleksową wycenę dachu. Prosimy o wypełnienie formularza (po kliknięciu banera powyżej).

 

pixel Produkty powiązane

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl