facebook

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Nasze inne marki:

Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507 015 414

Mariusz Majchrowski 📞 506 424 505

Konstrukcja Stalowa Dachowa 6,0m, z pokryciem z blacha trapezowa lub płyta warstwowa

Cena: 54,00 zł 54.00
Cena netto: 54,00 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.96 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Kompletna konstrukcja stalowa na dach obiektu 6m.

Z jakich elementów składa się nasza konstrukcja?

Konstrukcja składa się z dźwigara dachowego wykonanego z kształtowników stalowych ocynkowanych. Konstrukcję łączy się do wieńca żelbetowego za pomocą specjalnego elementu mocującego, który dostarczamy w komplecie. Montaż do wieńca odbywa się przez kotwy chemiczne. Belki konstrukcji głównej są umieszczone w rozstawach co 2m. Pomiędzy dźwigarami montujemy płatwie dachowe - stalowe ocynkowane. W naszym systemie płatwie są elementami prefabrykowanymi uzbrojone w elementy montażowe pozwalające w prosty sposób połączyć się z dźwigarami - na środniku których znajdują się otwory montażowe do połączenia z płatwiami. Rozstaw płatwi na szerokości połaci dachowej to 1,5m. To pozwala na montaż pokrycia dachowego z płyty warstwowej. Istnieje także możliwość przygotowania podparć pod blachę trapezową T18 lub T35. W celu ograniczenia rozporu konstrukcji zastosowaliśmy ściąg stalowy z pręta. Konstrukcja dachowa zaprojektowana jest ze spadkiem 30%.

Możecie Państwo dokonać indywidualnej wyceny konstrukcji dachu i pokrycia. Wystarczy kliknąć baner poniżej i podać specyfikację dachu. Kompleksową wycenę wyślemy Państwu w ciągu 10 minut.

indywidualna wycena

Montaż konstrukcji stalowej dachowej?

Montaż konstrukcji dachowej jest bardzo intuicyjny i nadaje się do samodzielnego montażu. Przy pomocy naszej instrukcji montażu, czas potrzebny do kompletnej instalacji to zaledwie kilka godzin. Konstrukcja została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi normami projektowymi przy uwzględnieniu wszystkich obciążeń atmosferycznych śniegu i wiatru.

Dla jakich budynków dostosowana jest nasza konstrukcja?

Nasza konstrukcja idealnie nadaje się dla budynków nowych jak i renowacji starych dachów. Jedyny niezbędny element to wieniec żelbetowy do którego montujemy się kotwami chemicznymi. Konstrukcja ma układ modułowy, rygle mocowane są co 2m - przy wykorzystaniu typowej konstrukcji możemy przygotować konstrukcję o wymiarach 6m x nx2m. 

Jakie może być pokrycie dachu dla typowych konstrukcji dachowych?

Nasz konstrukcja zaprojektowana jest na zastosowanie płyty warstwowej z rdzeniem PIR. Istnieje także możliwość instalacji blachy trapezowej T35 lub T18. Możemy przygotować dla Państwa atrakcyjną ofertę cenową na kompletny dach: konstrukcja, blacha dachowa lub płyta warstwowa, rynny, wszystkie obróbki i mocowania. Jesteśmy producentem blachy trapezowej i płyty warstwowej, dobierzemy odpowiednie pokrycie dopasowane do funkcji jaką ma spełniać budynek. Nasi specjaliści pracują 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00, możecie Państwo w ciągu 10 minut otrzymać kompleksową wycenę dachu. Prosimy o wypełnienie formularza (po kliknięciu banera powyżej).

 

pixel Produkty powiązane

dostawa na terenie całej Polski

pixelNowości
Hala Stalowa z płyty warstwowej poliuretanowej z pianki PIR 180 m2
Hala Stalowa z płyty warstwowej poliuretanowej z pianki PIR 180 m2
149 000,00 zł 121 138,21 zł
szt.
Hala Stalowa obudowa płyta obornicka 150m2
Hala Stalowa obudowa płyta obornicka 150m2
131 500,00 zł 106 910,57 zł
szt.
Hala stalowa ciepła - obudowa płyta warstwowa 120m2
Hala stalowa ciepła - obudowa płyta warstwowa 120m2
122 385,00 zł 99 500,00 zł
szt.
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl