Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Płyta warstwowa dachowa poliuretanowa G3 gr. 120mm

Cena: 108,00 zł 108.00
Cena netto: 108,00 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Płyta Warstwowa Dachowa Poliuretanowa G3, 120 mm – Idealna Izolacja Termiczna

Czy szukasz skutecznego rozwiązania na zwiększenie izolacji termicznej Twojego budynku? Nasza Płyta Warstwowa Dachowa Poliuretanowa G3 o grubości 120 mm gwarantuje wyjątkową efektywność, odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających obiektów.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego rdzenia PIR, nasza płyta warstwowa nie tylko zapewnia doskonałą izolację termiczną, ale także oferuje wysoką niezapalność. Jest idealna do obiektów ogrzewanych, takich jak warsztaty, magazyny czy budynki gospodarcze. Dodatkowo, płyta może być wykorzystana do montażu paneli fotowoltaicznych, co czyni ją rozwiązaniem przyszłościowym dla zrównoważonego rozwoju.

Nasze płyty są wykonane z ocynkowanej blachy powlekanej poliestrem, co zwiększa ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dla bardziej agresywnych środowisk dostępne są specjalne okładziny, takie jak blacha z folią PVC czy blacha z powłoką AGRO C5, PVdF. Oferujemy również usługę produkcji na wymiar, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nie czekaj, zwiększ efektywność energetyczną swojego budynku już dziś! Zamów nasze płyty warstwowe bezpośrednio z naszego magazynu lub skorzystaj z opcji produkcji na zamówienie.

Wypełnij formularz poniżej, aby otrzymać bezpłatną promocyjną wycenę w ciągu 10 minut. 

 

 

lub skontaktuj się z nami mailowo na adres: alfaparomocje@gmail.com. Nasz Dział Ofertowania jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!Jeśli macie Państwo pytania dotyczące płyty warstwowej, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doświadczonymi handlowcami, Krzysztofem i Mariuszem. Są oni w branży już od wielu lat i chętnie podzielą się swoją wiedzą techniczną oraz doświadczeniem w sprzedaży.

Kontakt:

Krzysztof Iwański: tel.: +48507015414;

e-mail: krzysztof.iwański@alfapanel.pl

Mariusz Majchrowski: tel.: +48506424505;

e-mail: mariusz.majchrowski@alfapanel.pl

Płyta warstwowa tzw. płyta obornicka wykorzystywana w obiektach ogrzewanych. Płyta przeznaczona dla pokryć dachowych budynków biurowych, użyteczności publicznej i budynków przemysłowych. Okładzina górna płyty zbudowana jest z blachy trapezowej przeprofilowanej w 3 garby. Blachy wykorzystane do produkcji płyt są ocynkowane i powlekane poliestrem. W przypadku bardziej agresywnego środowiska można zastosować od strony wewnętrznej okładziny specjalne: fiberglass (włókno szklane wzmocnione żywicą), blachę z folią PVC, blachę z powłoką AGRO C5, PVdF. 

Grubość zastosowanej izolacji termicznej z pianki poliuretanowej daje odpowiednią grubość izolacji, która nie powoduje wykraplenia pary wodnej

 

dane techniczne Dane techniczne

Grubość rdzenia [mm] 120
Masa [kg] 12,50
Współczynnik przenikania ciepła [W/m2K] 0,19
Gęstość rdzenia [kg/m3] 40
Izolacyjność akustyczna właściwa 26
Długość maksymalna [mm] 16700
Moduł [mm] 1000
Rodzaj / grubość okładziny zewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5mm
Profilowanie okładziny zew. trapez
Rodzaj / grubość okładziny wewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5 lub 0,4 mm
Profilowanie okładziny wew. liniowe
Dostępne kolory RAL 3009, 9010, 9006, 9002
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl