Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Płyta warstwowa dachowa poliuretanowa G3 gr. 50mm

Cena: 82,30 zł 82.30
Cena netto: 82,30 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.8 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Płyta Warstwowa Dachowa G3 - Grubość 50 mm

Odkryj wydajność i trwałość z płytą dachową G3!

Potrzebujesz solidnego i efektywnego rozwiązania dachowego dla twoich obiektów gospodarczych, magazynowych lub warsztatowych? Płyta dachowa G3 o grubości 50 mm stanowi idealne rozwiązanie, zapewniające wytrzymałość i niezawodność na lata.

Ta nowoczesna płyta warstwowa, zbudowana z blachy trapezowej przeprofilowanej w trzy garby, jest ocynkowana i pokryta warstwą poliestru, co zwiększa jej odporność na korozję i czynniki atmosferyczne. Dzięki zastosowanej izolacji z pianki poliuretanowej, płyta znakomicie chroni przed kondensacją pary wodnej, co jest kluczowe w budynkach nieogrzewanych.

Oferujemy opcję dostosowania płyty do bardziej wymagających środowisk dzięki opcjonalnym warstwom jak fiberglass, blacha z folią PVC, czy specjalistyczne powłoki AGRO C5, PVdF. Wybierz naszą płytę, by zapewnić sobie pewność izolacji, estetyki oraz długotrwałości dachu.

Nie zwlekaj! Skorzystaj z formularza poniżej, aby uzyskać natychmiastową, promocyjną wycenę.

 

 

 

Możesz także wysłać zapytanie na alfaparomocje@gmail.com - nasz zespół ofertowy odpowiada na wiadomości siedem dni w tygodniu, od 6:00 do 23:00, zawsze w ciągu 10 minut.

Potrzebujesz pomocy? Nasi handlowcy są do Twojej dyspozycji!Krzysztof i Mariusz, nasi specjaliści od płyty warstwowej, są dostępni, aby pomóc Państwu w wyborze odpowiednich produktów i rozwianiu wszelkich wątpliwości. Skontaktuj się z nimi bezpośrednio i skorzystaj z ich wieloletniego doświadczenia!

Kontakt:

Krzysztof Iwański: tel.: +48507015414;

e-mail: krzysztof.iwański@alfapanel.pl

Mariusz Majchrowski: tel.: +48506424505;

e-mail: mariusz.majchrowski@alfapanel.pl

 

Płyta warstwowa tzw. płyta obornicka wykorzystywana w obiektach nieogrzewanych. Płyta przeznaczona dla pokryć dachowych budynków warsztatowych, magazynowych, budynków gospodarczych. Okładzina górna płyty zbudowana jest z blachy trapezowej przeprofilowanej w 3 garby. Blachy wykorzystane do produkcji płyt są ocynkowane i powlekane poliestrem. W przypadku bardziej agresywnego środowiska można zastosować od strony wewnętrznej okładziny specjalne: fiberglass (włókno szklane wzmocnione żywicą), blachę z folią PVC, blachę z powłoką AGRO C5, PVdF. 

Grubość zastosowanej izolacji termicznej z pianki poliuretanowej daje odpowiednią grubość izolacji, która nie powoduje wykraplenia pary wodnej

dane techniczne Dane techniczne

Grubość rdzenia [mm] 50
Masa [kg] 9,90
Współczynnik przenikania ciepła [W/m2K] 0,44
Gęstość rdzenia [kg/m3] 40
Izolacyjność akustyczna właściwa 26
Długość maksymalna [mm] 16700
Moduł [mm] 1000
Rodzaj / grubość okładziny zewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5mm
Profilowanie okładziny zew. trapez
Rodzaj / grubość okładziny wewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5 lub 0,4 mm
Profilowanie okładziny wew. liniowe
Dostępne kolory RAL 3009, 9010, 9006, 9002
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl