Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Płyta warstwowa dachowa poliuretanowa G3 gr. 60mm

Cena: 84,70 zł 84.70
Cena netto: 84,70 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Opis Produktu: Płyta Dachowa Warstwowa, 60mm - Idealna dla Budynków Warsztatowych i Magazynowych

Szukasz trwałej i wydajnej ochrony dachu dla Twojego warsztatu, magazynu lub innego budynku gospodarczego? Nasza płyta dachowa warstwowa o grubości 60mm to doskonałe rozwiązanie, które zapewni bezpieczeństwo i trwałość na wiele lat.

Wykonana z wysokiej jakości blachy trapezowej, przeprofilowanej w 3 garby, nasza płyta obornicka jest idealna do zastosowań w obiektach nieogrzewanych. Dzięki zastosowaniu ocynkowanej blachy powlekanej poliestrem, płyta jest odporna na korozję i zniszczenie, nawet w bardziej agresywnych środowiskach. Możliwość wyboru specjalnych okładzin wewnętrznych, takich jak fiberglass, blacha z folią PVC, czy powłoką AGRO C5, PVdF, zwiększa jej adaptacyjność do różnych potrzeb.

Zastosowana izolacja z pianki poliuretanowej o grubości 60mm zapewnia nie tylko doskonałą termoizolację, ale także eliminuje problem kondensacji pary wodnej, co jest kluczowe w utrzymaniu suchego i zdrowego środowiska wewnątrz budynków. Dzięki tej technologii, możesz zmniejszyć koszty ogrzewania oraz zabezpieczyć wnętrze przed wilgocią i pleśnią.

Zainteresowany? Wypełnij nasz formularz kontaktowy, aby otrzymać indywidualną wycenę w ciągu zaledwie 10 minut! Nasi specjaliści z Działu Ofertowania są dostępni 7 dni w tygodniu, od 6:00 do 23:00, i zawsze odpowiadają najszybciej, jak to możliwe.

 

 

Nie przegap okazji na zakup naszej wyjątkowej płyty dachowej - napisz do nas już dziś na alfaparomocje@gmail.com i skorzystaj z naszych promocyjnych cen.

Nasza płyta dachowa, ocynkowana i powlekana, jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto szuka wytrzymałej i efektywnej ochrony dla swojego dachu. Wybierz naszą płyte warstwową, by cieszyć się spokojem przez wiele lat. Zapraszamy do kontaktu i wyceny - najlepsza oferta czeka!

Skontaktuj się z naszymi ekspertami! Krzysztof i Mariusz, nasi doświadczeni handlowcy, są zawsze gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z płytą warstwową. Jeżeli potrzebujesz fachowej porady lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach, nie wahaj się do nich zadzwonić!

Kontakt:

Krzysztof Iwański: tel.: +48507015414;

e-mail: krzysztof.iwański@alfapanel.pl

Mariusz Majchrowski: tel.: +48506424505;

e-mail: mariusz.majchrowski@alfapanel.pl

 

Płyta warstwowa tzw. płyta obornicka wykorzystywana w obiektach nieogrzewanych. Płyta przeznaczona dla pokryć dachowych budynków warsztatowych, magazynowych, budynków gospodarczych. Okładzina górna płyty zbudowana jest z blachy trapezowej przeprofilowanej w 3 garby. Blachy wykorzystane do produkcji płyt są ocynkowane i powlekane poliestrem. W przypadku bardziej agresywnego środowiska można zastosować od strony wewnętrznej okładziny specjalne: fiberglass (włókno szklane wzmocnione żywicą), blachę z folią PVC, blachę z powłoką AGRO C5, PVdF. 

Grubość zastosowanej izolacji termicznej z pianki poliuretanowej daje odpowiednią grubość izolacji, która nie powoduje wykraplenia pary wodnej.

 

dane techniczne Dane techniczne

Grubość rdzenia [mm] 60
Masa [kg] 10,20
Współczynnik przenikania ciepła [W/m2K] 0,37
Gęstość rdzenia [kg/m3] 40
Izolacyjność akustyczna właściwa 26
Długość maksymalna [mm] 16700
Moduł [mm] 1000
Rodzaj / grubość okładziny zewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5mm
Profilowanie okładziny zew. trapez
Rodzaj / grubość okładziny wewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5 lub 0,4 mm
Profilowanie okładziny wew. liniowe
Dostępne kolory RAL 3009, 9010, 9006, 9002
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl