Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Płyta warstwowa dachowa poliuretanowa G3 gr. 80mm

Cena: 94,50 zł 94.50
Cena netto: 94,50 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Płyta warstwowa tzw. płyta obornicka wykorzystywana w obiektach ogrzewanych. Płyta przeznaczona dla pokryć dachowych budynków biurowych, użyteczności publicznej i budynków przemysłowych. Okładzina górna płyty zbudowana jest z blachy trapezowej przeprofilowanej w 3 garby. Blachy wykorzystane do produkcji płyt są ocynkowane i powlekane poliestrem. W przypadku bardziej agresywnego środowiska można zastosować od strony wewnętrznej okładziny specjalne: fiberglass (włókno szklane wzmocnione żywicą), blachę z folią PVC, blachę z powłoką AGRO C5, PVdF. 

Grubość zastosowanej izolacji termicznej z pianki poliuretanowej daje odpowiednią grubość izolacji, która nie powoduje wykraplenia pary wodnej

 

 

Opis Produktu: Płyta Warstwowa Dachowa Grubość 80mm

Przyciągnij uwagę: Odkryj innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie budownictwa – Płyta Warstwowa Dachowa o grubości 80mm! Ta płyta, znana również jako płyta obornicka, stanowi kluczowy element w konstrukcji nowoczesnych obiektów ogrzewanych. Zastosowanie naszej płyty zapewnia doskonałe pokrycie dachów budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych, gwarantując nie tylko bezpieczeństwo, ale i estetykę.

Wykonana z wysokiej jakości blachy trapezowej przeprofilowanej w 3 garby, nasza płyta warstwowa charakteryzuje się wyjątkową trwałością. Blacha jest ocynkowana i pokryta poliestrem, co zapewnia odporność na korozję i inne szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dla środowisk o podwyższonej agresji chemicznej oferujemy opcje dodatkowej ochrony, takie jak wewnętrzne okładziny z fiberglass, blachy z folią PVC czy blachy z powłoką AGRO C5, PVdF.

Zainwestuj w efektywność i komfort – nasza płyta zapewnia wybitne parametry izolacyjne. Grubość izolacji z pianki poliuretanowej zapobiega wykraplaniu pary wodnej, gwarantując optymalną izolację termiczną, a także znakomite właściwości akustyczne i ogniowe. Dzięki temu rozwiązaniu, Twoje pomieszczenia będą cieplejsze zimą i chłodniejsze latem, co przekłada się na niższe koszty utrzymania budynku.

Nie przegap naszej atrakcyjnej oferty! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę indywidualną – wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie lub wysłać e-mail na adres alfaparomocje@gmail.com. Nasz Dział Ofertowania jest dostępny 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00, zapewniając odpowiedź najpóźniej w ciągu 10 minut. Zainwestuj w najlepsze rozwiązanie dla Twojego dachu już dziś!

Kontakt:

Krzysztof Iwański: tel.: +48507015414;

e-mail: krzysztof.iwański@alfapanel.pl

Mariusz Majchrowski: tel.: +48506424505;

e-mail: mariusz.majchrowski@alfapanel.pl

 

dane techniczne Dane techniczne

Grubość rdzenia [mm] 80
Masa [kg] 11
Współczynnik przenikania ciepła [W/m2K] 0,29
Gęstość rdzenia [kg/m3] 40
Izolacyjność akustyczna właściwa 26
Długość maksymalna [mm] 16700
Moduł [mm] 1000
Rodzaj / grubość okładziny zewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5mm
Profilowanie okładziny zew. trapez
Rodzaj / grubość okładziny wewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5 lub 0,4 mm
Profilowanie okładziny wew. liniowe
Dostępne kolory RAL 3009, 9010, 9006, 9002
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl