Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Płyta warstwowa ścienna poliuretan z widocznym mocowaniem gr. 60mm

Cena: 83,60 zł 83.60
Cena netto: 83,60 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.9 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Płyty Ściennej z Widocznym Mocowaniem (60 mm)

Odkryj wytrzymałość i funkcjonalność naszej płyty ściennej z widocznym mocowaniem grubości 60 mm! Idealne rozwiązanie dla Twojego warsztatu, magazynu czy budynku gospodarczego. Zaprojektowana do zastosowania w różnorodnych warunkach, nasza płyta zapewnia nie tylko solidność, ale również estetykę i długotrwałą ochronę.

Wyprodukowana z wysokiej jakości blach ocynkowanych i pokrytych poliestrem, nasza płyta ścienńa gwarantuje optymalną odporność na korozję i uszkodzenia. Dzięki możliwości zastosowania wewnętrznych okładzin specjalnych, jak blacha z folią PVC, blacha z powłoką AGRO C5, czy PVdF, produkt ten jest idealnym wyborem dla obiektów narażonych na agresywne środowiska.

Nie tylko zabezpieczy Twoje pomieszczenia, ale także zapewni estetyczny wygląd przez długie lata. Płyta jest łatwa w montażu i dostosowana do potrzeb najbardziej wymagających projektów. Dodatkowo, zapewniając możliwość zamówienia produktu pierwszego gatunku, oferujemy elastyczność dopasowania do Twoich specyficznych wymagań.

Nie czekaj! Wypełnij formularz na naszej stronie, aby otrzymać najlepszą promocyjną cenę w ciągu 10 minut.

 

 

Skontaktuj się z nami mailowo na alfaparomocje@gmail.com lub skorzystaj z naszej wygodnej obsługi klienta, dostępnej 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00. Nasz Dział Ofertowania odpowie na wszystkie Twoje pytania najszybciej, jak to możliwe, zawsze w ciągu 10 minut.

Nie jesteś pewien, którą płytę warstwową wybrać? Porozmawiaj z naszymi ekspertami!Krzysztof i Mariusz to nasi doświadczeni handlowcy, którzy od lat specjalizują się w sprzedaży i doradztwie technicznym związanym z płytą warstwową. Zadzwoń do nich, aby uzyskać fachową pomoc i odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszych produktów.

Kontakt:

Krzysztof Iwański: tel.: +48507015414;

e-mail: krzysztof.iwański@alfapanel.pl

Mariusz Majchrowski: tel.: +48506424505;

e-mail: mariusz.majchrowski@alfapanel.pl

 

Płyta warstwowa tzw. płyta obornicka wykorzystywana w obiektach nieogrzewanych. Płyta przeznaczona dla ścian budynków warsztatowych, magazynowych, budynków gospodarczych. Blachy wykorzystane do produkcji płyt są ocynkowane i powlekane poliestrem. W przypadku bardziej agresywnego środowiska można zastosować od strony wewnętrznej okładziny specjalne: blachę z folią PVC, blachę z powłoką AGRO C5, PVdF. 

 

dane techniczne Dane techniczne

Grubość rdzenia [mm] 60
Masa [kg] 10,70
Współczynnik przenikania ciepła [W/m2K] 0,37
Gęstość rdzenia [kg/m3] 40
Izolacyjność akustyczna właściwa 26
Długość maksymalna [mm] 16700
Moduł [mm] 1000
Rodzaj / grubość okładziny zewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5
Profilowanie okładziny zew. liniowe/mikroprofil
Rodzaj / grubość okładziny wewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5 lub 0,4 mm
Profilowanie okładziny wew. liniowe
Dostępne kolory RAL 9010, 9006, 9002,
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl