Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Płyta warstwowa ścienna poliuretan z widocznym mocowaniem gr. 80mm

Cena: 92,40 zł 92.40
Cena netto: 92,40 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 5 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Płyta Warstwowa Ścienna 80mm

Szukasz niezawodnej i trwałej izolacji dla Twojego warsztatu, magazynu czy budynku gospodarczego? Nasza 80mm płyta warstwowa ścienna, znana również jako płyta obornicka, to idealne rozwiązanie dla obiektów ogrzewanych, zapewniające doskonałą izolację termiczną i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Wyprodukowana z wysokiej jakości blach ocynkowanych i pokrytych poliestrem, nasza płyta warstwowa jest projektowana z myślą o maksymalnej trwałości i odporności na korozję. Dla obiektów narażonych na bardziej agresywne środowiska oferujemy opcję wykończenia wewnętrznego specjalnymi okładzinami, takimi jak blacha z folią PVC, blacha z powłoką AGRO C5, czy PVdF, co zapewnia dodatkową ochronę.

Skorzystaj także z promocyjnych ofert na płyty warstwowe, w formularzu poniżej wybierz płytę jaka Ciebie interesuje, a my w ciągu 10 minut prześlemy najlepszą promocyjną ofertę.

 

 

Wyobraź sobie budynek, który nie tylko świetnie wygląda, ale jest także optymalnie zabezpieczony przed stratami ciepła i warunkami atmosferycznymi. Z naszą płytą ścienną Twoja nieruchomość stanie się bardziej energooszczędna, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i utrzymania.

Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i zamów płyty pierwszego gatunku w atrakcyjnej cenie już dziś! Wypełnij formularz kontaktowy lub napisz do nas na alfaparomocje@gmail.com, aby otrzymać indywidualną wycenę. Nasz Dział Ofertowania jest dostępny 7 dni w tygodniu od 6:00 do 23:00, gwarantujemy odpowiedź na Państwa zapytania w ciągu 10 minut.

 

Płyta warstwowa tzw. płyta obornicka wykorzystywana w obiektach ogrzewanych. Płyta przeznaczona dla ścian budynków warsztatowych, magazynowych, budynków gospodarczych. Blachy wykorzystane do produkcji płyt są ocynkowane i powlekane poliestrem. W przypadku bardziej agresywnego środowiska można zastosować od strony wewnętrznej okładziny specjalne: blachę z folią PVC, blachę z powłoką AGRO C5, PVdF. 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!Jeśli macie Państwo pytania dotyczące płyty warstwowej, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doświadczonymi handlowcami, Krzysztofem i Mariuszem. Są oni w branży już od wielu lat i chętnie podzielą się swoją wiedzą techniczną oraz doświadczeniem w sprzedaży.

Kontakt:

Krzysztof Iwański: tel.: +48507015414;

e-mail: krzysztof.iwański@alfapanel.pl

Mariusz Majchrowski: tel.: +48506424505;

e-mail: mariusz.majchrowski@alfapanel.pl

 

dane techniczne Dane techniczne

Grubość rdzenia [mm] 80
Masa [kg] 11,40
Współczynnik przenikania ciepła [W/m2K] 0,27
Gęstość rdzenia [kg/m3] 40
Izolacyjność akustyczna właściwa 26
Długość maksymalna [mm] 16700
Moduł [mm] 1000
Rodzaj / grubość okładziny zewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5mm
Profilowanie okładziny zew. liniowe/mikroprofil
Rodzaj / grubość okładziny wewnętrznej / [mm] blacha stalowa powlekana 0,5 lub 0,4 mm
Profilowanie okładziny wew. liniowe
Dostępne kolory RAL 9010, 9006, 9002,
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl