Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Płyta warstwowe, płyty warstwowe, płyty obornickie końcówki serii. 40-150mm

Cena: 29,00 zł 29.00
Cena netto: 29,00 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.49978 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Płyta warstwowa zwana też płytą obornicką.

Jest to prefabrykowany materiał budowlany składający się z dwóch okładzin blach stalowych, oraz rdzenia wykonanego ze sztywnej pianki poliuretanowej w nowej procedurze PIR. Odpowiednie składniki chemiczne, z których produkowana jest pianka PIR nadają jej dwie podstawowe cech: izolacyjność i niezapalność. Okładziny zewnętrzne jak i rdzeń z pianki poliuretanowej PIR, nadają płycie warstwowej dużą sztywność niezbędną do przenoszenia obciążeń atmosferycznych - wiatru i śniegu.

Specjalna oferta na płyty warstwowe z magazynu. Nasi konsultanci pracują 7 dni w tygodniu od 6:00 do 24:00, po wypełnieniu formularza (kliknij baner poniżej) w ciągu 15 minut otrzymasz SMSem promocyjną ofertę.

 

 

 

Izolacyjność płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym z pianki PIR.

Warstwą izolacyjną w oferowanej przez nas płycie stanowi sztywna pianka poliuretanowa o nowym składzie PIR. Pianki poliuretanowe to najlepszy materiał izolacyjny wykorzystywany w budownictwie. W porównaniu do styropianu czy wełny mineralnej można przedstawić to obrazowo - 60mm płyty warstwowej z pianki PIR, to odpowiednik 100mm izolacji ze styropianu i aż 120mm z wełny mineralnej. Dodatkowym atutem pianki poliuretanowej jest także brak nasiąkliwości, czego nie można powiedzieć o wełnie mineralnej. Pianki poliuretanowe są materiałem sztywnym, w odróżnieniu od styropianu nie ulegają degradacji przez gryzonie, co jest bardzo powszechne w przypadku izolacji wykonanych ze styropianu.

Rodzaje płyty warstwowej.

Zasadniczo płyty warstwowe dzielą się na dwa rodzaje: płyty warstwowe ścienne i płyty warstwowe dachowe. Różnica między nimi polega na profilowaniu okładziny zewnętrznej. W przypadku płyty warstwowej dachowej okładzina zewnętrzna płyty została przeprofilowana w kształt blachy trapezowej. Celem tego zabiegu jest usztywnienie całego prefabrykatu płyty obornickiej, aby poradziła sobie z obciążeniami śniegu. Dzięki przeprofilowaniu otrzymujemy dużą sztywność, która pozwala na optymalizację ilości podparć. Płyta warstwowa ścienna - jej okładzina zewnętrzna przeprofilowana jest niskim profilowaniem. W naszej ofercie posiadamy płyty o profilowaniu liniowym (deska) lub mikroprofil (profilowanie architektoniczne). Płytę warstwową ścienną wykorzystuje się także jako ściany wewnętrzne w budynku lub jako izolowane sufity podwieszane

Trwałość korozyjna płyty obornickiej.

Okładziny płyty warstwowej wykonane są z blach stalowych ocynkowanych, a następnie powlekanych standardowo powłoką  poliestrową o grubości 25 mikronów. Jest to bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne zgodnie z normą określane w kategorii C3. W przypadku, kiedy wewnątrz budynku prowadzimy produkcję, która związana jest z większą agresywnością środowiska lub odbywa się w budynku hodowla zwierząt (świnie, krowy), wtedy konieczne jest zastosowanie specjalnych okładzin. W tym celu do produkcji płyty warstwowej wykorzystujemy blach ze specjalną powłoką PLUS, a w szczególnych przypadkach blachę nierdzewną INOX. Płyta warstwowa jest bardzo dobrym materiałem budowlanym w aspekcie trwałości korozyjnej, a dzięki zastosowaniu specjalnych blach możemy osiągnąć jej dużą trwałość nawet w bardzo agresywnych środowiskach.

Co to są płyty warstwowe z końcówek serii?

Są to płyty warstwowe, które powstają jako początek lub koniec produkcji dużej serii produkcyjnej. Płyty te mają różną długość od 2 do 4m. Są różnego koloru. Towar ten sprzedajemy w różnych cenach w zależności od grubości i długości. Cena zaczyna się od 16 PLN do 21,5 PLN netto za m2. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka zdjęć jak wygląda ten produkt. 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą płyt warstwowych 2 gatunku (informacje w dalszej części aukcji) - w promocyjnych cenach lub płyt warstwowych 1 gatunku ECO produkowanych pod wymiar w atrakcyjnych cenach.

Wszystkich informacji dodatkowych udzieli Państwu nasz Handlowiec

 

Krzysztof Iwański 507 015 414

 

 Zdjęcia przykładowych płyt z końcówek serii:

 Płyta obornicka 2 gatunku kilka sztukpłyta warstwowa 2 gatunkupłyta obornicka 2 gatunkupłyta warstwowa 2 gatunku

pixel Produkty powiązane

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl