facebook

Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się!
Nasze inne marki:

Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507 015 414

Mariusz Majchrowski 📞 506 424 505

Płyta warstwowe, płyty warstwowe, płyty obornickie końcówki serii. 40-150mm

Cena: 29,00 zł 29.00
Cena netto: 29,00 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.55518 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Płyta warstwowa zwana też płytą obornicką.

Jest to prefabrykowany materiał budowlany składający się z dwóch okładzin blach stalowych, oraz rdzenia wykonanego ze sztywnej pianki poliuretanowej w nowej procedurze PIR. Odpowiednie składniki chemiczne, z których produkowana jest pianka PIR nadają jej dwie podstawowe cech: izolacyjność i niezapalność. Okładziny zewnętrzne jak i rdzeń z pianki poliuretanowej PIR, nadają płycie warstwowej dużą sztywność niezbędną do przenoszenia obciążeń atmosferycznych - wiatru i śniegu.

Specjalna oferta na płyty warstwowe z magazynu. Nasi konsultanci pracują 7 dni w tygodniu od 6:00 do 24:00, po wypełnieniu formularza (kliknij baner poniżej) w ciągu 15 minut otrzymasz SMSem promocyjną ofertę.

płyta obornicka cennik

Izolacyjność płyt warstwowych z rdzeniem poliuretanowym z pianki PIR.

Warstwą izolacyjną w oferowanej przez nas płycie stanowi sztywna pianka poliuretanowa o nowym składzie PIR. Pianki poliuretanowe to najlepszy materiał izolacyjny wykorzystywany w budownictwie. W porównaniu do styropianu czy wełny mineralnej można przedstawić to obrazowo - 60mm płyty warstwowej z pianki PIR, to odpowiednik 100mm izolacji ze styropianu i aż 120mm z wełny mineralnej. Dodatkowym atutem pianki poliuretanowej jest także brak nasiąkliwości, czego nie można powiedzieć o wełnie mineralnej. Pianki poliuretanowe są materiałem sztywnym, w odróżnieniu od styropianu nie ulegają degradacji przez gryzonie, co jest bardzo powszechne w przypadku izolacji wykonanych ze styropianu.

Rodzaje płyty warstwowej.

Zasadniczo płyty warstwowe dzielą się na dwa rodzaje: płyty warstwowe ścienne i płyty warstwowe dachowe. Różnica między nimi polega na profilowaniu okładziny zewnętrznej. W przypadku płyty warstwowej dachowej okładzina zewnętrzna płyty została przeprofilowana w kształt blachy trapezowej. Celem tego zabiegu jest usztywnienie całego prefabrykatu płyty obornickiej, aby poradziła sobie z obciążeniami śniegu. Dzięki przeprofilowaniu otrzymujemy dużą sztywność, która pozwala na optymalizację ilości podparć. Płyta warstwowa ścienna - jej okładzina zewnętrzna przeprofilowana jest niskim profilowaniem. W naszej ofercie posiadamy płyty o profilowaniu liniowym (deska) lub mikroprofil (profilowanie architektoniczne). Płytę warstwową ścienną wykorzystuje się także jako ściany wewnętrzne w budynku lub jako izolowane sufity podwieszane

Trwałość korozyjna płyty obornickiej.

Okładziny płyty warstwowej wykonane są z blach stalowych ocynkowanych, a następnie powlekanych standardowo powłoką  poliestrową o grubości 25 mikronów. Jest to bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne zgodnie z normą określane w kategorii C3. W przypadku, kiedy wewnątrz budynku prowadzimy produkcję, która związana jest z większą agresywnością środowiska lub odbywa się w budynku hodowla zwierząt (świnie, krowy), wtedy konieczne jest zastosowanie specjalnych okładzin. W tym celu do produkcji płyty warstwowej wykorzystujemy blach ze specjalną powłoką PLUS, a w szczególnych przypadkach blachę nierdzewną INOX. Płyta warstwowa jest bardzo dobrym materiałem budowlanym w aspekcie trwałości korozyjnej, a dzięki zastosowaniu specjalnych blach możemy osiągnąć jej dużą trwałość nawet w bardzo agresywnych środowiskach.

Co to są płyty warstwowe z końcówek serii?

Są to płyty warstwowe, które powstają jako początek lub koniec produkcji dużej serii produkcyjnej. Płyty te mają różną długość od 2 do 4m. Są różnego koloru. Towar ten sprzedajemy w różnych cenach w zależności od grubości i długości. Cena zaczyna się od 16 PLN do 21,5 PLN netto za m2. Poniżej przedstawiamy Państwu kilka zdjęć jak wygląda ten produkt. 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą płyt warstwowych 2 gatunku (informacje w dalszej części aukcji) - w promocyjnych cenach lub płyt warstwowych 1 gatunku ECO produkowanych pod wymiar w atrakcyjnych cenach.

Wszystkich informacji dodatkowych udzieli Państwu nasz Handlowiec

Krysztof 507 015 414

 Zdjęcia przykładowych płyt z końcówek serii:

 Płyta obornicka 2 gatunku kilka sztukpłyta warstwowa 2 gatunkupłyta obornicka 2 gatunkupłyta warstwowa 2 gatunku

pixel Produkty powiązane

dostawa na terenie całej Polski

pixelNowości
Hala Stalowa z płyty warstwowej poliuretanowej z pianki PIR 180 m2
Hala Stalowa z płyty warstwowej poliuretanowej z pianki PIR 180 m2
149 000,00 zł 121 138,21 zł
szt.
Hala Stalowa obudowa płyta obornicka 150m2
Hala Stalowa obudowa płyta obornicka 150m2
131 500,00 zł 106 910,57 zł
szt.
Hala stalowa ciepła - obudowa płyta warstwowa 120m2
Hala stalowa ciepła - obudowa płyta warstwowa 120m2
122 385,00 zł 99 500,00 zł
szt.
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl