Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Płyta warstwowa ścienna

Cena: 102,95 zł 102.95
Cena netto: 83,70 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.7998 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Płyta warstwowa ścienna

System płyt warstwowych ściennych z pianką poliuretanową PIR jest stosowany do wszystkich typów budynków. Wykorzystuje się ją jako ściany zewnętrzne, ściany działowe lub sufity. Ponadto ma zastosowanie w budynkach o podwyższonych wymaganiach przeciwpożarowych, kontrolowanej atmosferze czy akustyce.

Okładziny stalowe płyty warstwowej ściennej.

Płyta ścienna  posiada okładzinę  zewnętrzną o niskim profilowaniu liniowym  lub mikroprofil . Warto przy tym podkreślić, że  okładziny płyty warstwowej wykonane są z blach stalowych ocynkowanych, a następnie powlekanych standardowo powłoką  poliestrową o grubości 25 mikronów, która stanowi  bardzo dobre zabezpieczenie antykorozyjne, zgodnie z normą, określane w kategorii C1- C3.

Rdzeń płyty warstwowej - PIR.

Rdzeń z twardej pianki poliuretanowej doskonale zabezpiecza budynki pod względem termicznym, co gwarantuje  znakomity współczynnik przewodzenia ciepła na poziomie λ=0,022, którego nie posiadają na tak dobrym poziomie płyty z rdzeniem styropianowym czy z wełny mineralnej.  

Montaż płyty warstwowej ściennej.

Montaż płyt ściennych można wykonać zarówno w układzie pionowym, jak i poziomym.

Płyty warstwowe ścienne zastosowanie.

Płyty warstwowe ścienne mogą być stosowane do budowy m.in.:

• hal przemysłowych, magazynowych

• budynków użyteczności publicznej

• zakładów przemysłowych, obiektów rolniczych itd

Podsumowanie.

Należałoby jeszcze podkreślić, że dzięki zastosowaniu odpowiednich komponentów, wykorzystanych do produkcji pianki PIR,  nadają jej one dwie podstawowe cechy: izolacyjność i niezapalność. Z kolei okładziny zewnętrzne, jak i rdzeń z pianki poliuretanowej PIR, nadają płycie warstwowej dużą sztywność i wytrzymałość, niezbędną do przenoszenia obciążeń atmosferycznych - wiatru i śniegu.

 

Zachęcamy Państwa do zakupu płyt warstwowych przez nasz sklep internetowy. W przypadku kompleksowych zamówień prosimy o kontakt, postaramy się opracować dla Państwa kompleksowe rozwiązanie - dobrać odpowiednie obróbki i śruby.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny:

 

DANUTA WALKOWIAK

+48508871439

dane techniczne Dane techniczne

Szerokość 1000
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl