Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

PŁYTA WARSTWOWA

Dziękujemy za skorzystanie z naszego konfiguratora. Opracowuję dla Państwa ofertę na płyty warstwowe i w ciągu 15 minut prześlę dla Państwa wycenę 1m2 przy uwzględnieniu ilości potencjalnego zamówienia. 

Jeśli dodatkową ofertę mogę Państwu przedstawić:

- łączniki do montażu płyt warstwowych dobrane do odpowiedniego rodzaju materiału, do którego mocowana będzie płyta warstwowa - stal, drewno, beton.

- jesteśmy producentami obróbek blacharskich - możemy do zamówienia płyt przygotować obróbki nawet do 6m.

- jesteśmy producentami konstrukcji stalowych, mamy w swojej ofercie konstrukcje do małych hal SMARThale (hale od 30 do 160m2) jak i większych hal (od 200 do 2000m2).

- opracowaliśmy także katalog typowych konstrukcji stalowych, które możecie Państwo kupić już od 1200 PLN ( standardowa cena na rynku to od 9000 do 15000 PLN). W przypadku hal małych SMARThale - cena projektu to 590 PLN.

Jeśli będziecie Państwo zainteresowani projektami naszych Hal Alfa proszę o kontakt z moim kolegą Mariuszem +48506424505. Poniżej film o naszych projektach hal typowych.

 

Poniżej przedstawiam Państwu dwa produkty: płyty dachowe i płyty ścienne, które sprzedajemy w promocyjnych cenach. Dowozimy płyty na terenie całej Polski.

W przypadku pytań proszę o kontakt:

DANUTA WALKOWIAK

+48508871439

Płyta warstwowa dachowa
Płyta warstwowa dachowa

Płyta warstwowa dachowa

 W naszej ofercie mamy kilka odmian płyt warstwowych dachowych: 

płyta dachowa G3 - płyta dachowa standard o zewnętrznym profilowaniu o wysokości 38mm z 3 garbami na szerokości płyty.

płyta dachowa G5 - płyta dachowa PLSU o zewnętrznym profilowaniu o wysokości 38mm z 5 garbami na szerokości płyty. Płyta o podwyższonych parametrach ogniowych i wytrzymałościowych.

płyta dachowa GK5 - płyta z dolną okładziną Fiberglass odporna na amoniak - idealne rozwiązanie dla budynków AGRO

płyta dachowa GAL - płyta dachowa ze spodnią okładziną z folii aluminiowej. Idealne rozwiązanie do termorenowacji budynków.

Cena: 101,72 zł (netto: 82,70 zł )
m2
Płyta warstwowa ścienna
Płyta warstwowa ścienna

Płyta warstwowa ścienna

Płyty warstwowe ścienne są doskonałym materiałem na zastosowanie jako element ściany budynków inwentarskich, magazynowych, warsztatowych, a także jako wypełnienie bram. Płyta warstwowa łączy kilka ważnych cech: bardzo dobra izolacyjność termiczna (lepsza od styropianu lub wełny mineralnej), bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna (inwestor ma duże korzyści w optymalizacji zużycia stali do budowy hali); dobre parametry ogniowe, a także wysoką odporność korozyjną. Budowa płyty warstwowej oparta na zasadzie pióro - wpust powoduje, że montaż płyty jest szybki i bardzo łatwy. 

Zachęcamy do skorzystania z zakupu płyty obornickiej ściennej przez sklep internetowy, to najszybsza i najbardziej bezpieczna forma zakupu. Dowozimy płyty na terenie całej Polski - mamy własną logistykę. Możemy zapewnić Państwu kompleksową dostawę: płyty, obróbki, łączniki.

Cena: 102,95 zł (netto: 83,70 zł )
m2
Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl