Ceny i specyfikacje pod numerem telefonu:


Krzysztof Iwański 📞 507015414

Mariusz Majchrowski 📞 506424505


 

Konstrukcja Stalowa Dachowa 12,0m ; pokrycie blacha dachowa lub płyta obornicka

Cena: 60,00 zł 60.00
Cena netto: 60,00 zł
ilość m2
pixel dodaj do przechowalni
Ocena: ocena ocena ocena ocena ocena 4.7 (Ilość ocen: 0)

opis produktu alfapanel Opis

Kompletna konstrukcja stalowa na dach obiektu 12m.

Jak zaprojektowana jest nasza konstrukcja dachowa?

Konstrukcja składa się z dźwigara dachowego wykonanego z kształtowników stalowych ocynkowanych. Konstrukcję łączy się do wieńca żelbetowego za pomocą specjalnego elementu mocującego, który dostarczamy w komplecie. Montaż do wieńca odbywa się przez kotwy chemiczne. W kalenicy dźwigary łączy się specjalnie zaprojektowanym węzłem montażowym kalenicowym. Dźwigary konstrukcji głównej są umieszczone w rozstawach co 2m. Pomiędzy dźwigarami montujemy płatwie dachowe - stalowe ocynkowane. W naszym systemie płatwie są elementami prefabrykowanymi uzbrojone w elementy montażowe pozwalające w prosty sposób połączyć się z dźwigarami - na środniku których znajdują się otwory montażowe do połączenia z płatwiami. Rozstaw płatwi na szerokości połaci dachowej to 1,5m. To pozwala na montaż pokrycia dachowego z płyty warstwowej. Istnieje także możliwość przygotowania podparć pod blachę trapezową T18 lub T35. W celu ograniczenia rozporu konstrukcji zastosowaliśmy ściąg stalowy z pręta. Konstrukcja dachowa zaprojektowana jest ze spadkiem 30%.

Indywidualna wycena konstrukcji dachu

Montaż konstrukcji stalowej dachowej?

Montaż konstrukcji dachowej jest bardzo intuicyjny i nadaje się do samodzielnego montażu. Przy pomocy naszej instrukcji montażu, czas potrzebny do kompletnej instalacji to zaledwie kilka dni. Konstrukcja została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi normami projektowymi przy uwzględnieniu wszystkich obciążeń atmosferycznych śniegu i wiatru.

Gdzie można zastosować konstrukcję dachową stalową?

Nasza konstrukcja dachowa idealnie nadaje się dla budynków nowych jak i renowacji starych dachów. Jedynym warunkiem jest stabilny wieniec żelbetowych do którego montujemy się z naszą konstrukcją. Montaż konstrukcji jest bardzo łatwy, montaż dachu 200m2 to 3 dni pracy firmy montażowej. Konstrukcja dachowa nadaje się do samodzielnego montażu, jak i możemy zaoferować Państwu naszą usługę montażową. 

Jak dobrać odpowiednie pokrycie dachowe, płyta warstwowa czy blacha trapezowa?

Dobór pokrycia dachowego zależy od funkcji jaką ma spełniać budynek. Dla budynków ciepłych, gdzie wewnątrz pracują ludzie konieczne jest zastosowanie płyty warstwowej z niezapalną pianką poliuretanową PIR. W budynkach magazynowych, w których temperatura wewnątrz budynku nie jest istotna można zastosować pokrycie z blachy trapezowej T35, dodatkowo aby zabezpieczyć blachę od strony wewnętrznej przed skraplaniem pary wodnej, możemy w procesie produkcji nałożyć filc - powłokę antykondensacyjną. Zachęcamy do skorzystania z naszego formularza, gdzie po wypełnieniu danych dotyczących geometrii dachu, w ciągu 10 minut otrzymacie Państwo kompleksową ofertę - dopasowaną do wymiarów Państwa budynku.

 

pixel Produkty powiązane

Dyskusje i Komentarze do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl